J. Rombald - Lodě u břehu

Olej na plátně, 61x80 cm. Signováno vpravo dole J. Rombald. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

304852. Lodě u břehu
Dražba ukončena:18.05.2020 20:06:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč