J.S.

49142. Bože, kde to bloudíme...?

popis: Akryl na sololitu, 22x22 cm. Signováno vpravo dole J. S. 17. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.
Počátkem sedmdesátých let intenzivně navštěvoval přednáškové cykly Dr. Antonína Balíka v Národní Galerii, což ho přivedlo k volné tvorbě, ač formálním vzděláním je psycholog a pedagog. Ve své tvorbě se věnuje olejomalbě a především abstraktním tématům. Od počátku devadesátých let tvoří grafické listy technikou xerografie a faksimile, spolu s Národní Galerií a firmou Trico se podílel na vývoji dnes již nedostupné techniky Offlith, vyznačující se jemnou strukturou tisku a barevnou věrností reprodukce. Uspořádal řadu autorských výstav a mnoha společných se účastnil.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:16:08

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč