Jaroslav Šerých

42880. Žena a zpráva

popis: Suchá jehla, 26x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jaroslav Šerých 55. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:26:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 28.03.2020 21:42:06 6776
600 Kč 13.03.2020 20:19:45 3169