Jaroslav Šerých

42880. Žena a zpráva

popis: Suchá jehla, 26x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jaroslav Šerých 55. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

dražba ukončena: 15.04.2020 19:26:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč