J. Singer - Holandská vesnice

Olej na plátně, 37x58 cm, signováno vlevo dole J. Singer, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3838. Holandská vesnice
Dražba ukončena:28.01.2016 20:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč