Josef Šlár - Samota u Toušeně a Jaro na Hradčanech

Oleje na kartonu, oba 32x48 cm, oba signovány Šlár, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1908, Žiželice nad Labem
Žák prof. Al. Kalvody. Poté studia na UMPRUM v Praze. Malíř pražských motivů a zátiší. Studijní cesty po Jugoslávii a Itálii.

Pozn.: Rámy poškozeny.

3434. Samota u Toušeně a Jaro na Hradčanech
Dražba ukončena:26.11.2015 22:02:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč