Josef Šlár - U Čelákovic

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole Šlár, rám.

1908, Žiželice nad Labem
Žák prof. Al. Kalvody. Poté studia na UMPRUM v Praze. Malíř pražských motivů a zátiší. Studijní cesty po Jugoslávii a Itálii.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4236. U Čelákovic
Dražba ukončena:31.03.2016 20:59:30
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 200 Kč