Akvarel, 49x31 cm. Signováno vlevo dole J. St. Ottmar. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1864 – 1922
Český malíř, zvláště krajinář, námětově čerpal z krajiny Orlických hor. Jeho dílo zastoupeno ve sbírkách městského muzea v Ústí n. Orlicí.