J. Urban - Krajina s rybníkem

Olej na kartonu, 24x33, signováno vlevo dole J. Urban, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6411. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:30.11.2016 19:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 10.11.2016 17:06:51 2104