J. Wagner - Hochstein u Německého Brodu

Akvarel, 59x43 cm, signováno vlevo dole J. Wagner 1921, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

11660. Hochstein u Německého Brodu
Dražba ukončena:28.06.2017 18:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.06.2017 17:12:27 1410
500 Kč 16.06.2017 13:39:43 476