J. Wagner - Rybáři v přístavu

Olej na plátně, 69x105 cm, signováno vlevo dole J. Wagner, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

8659. Rybáři v přístavu
Dražba ukončena:29.03.2017 18:57:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč