Josef Života - Větrný mlýn v zimě u Borovnice

Olej na plátně, 35x45 cm, signováno vpravo dole J. Života, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

8172. Větrný mlýn v zimě u Borovnice
Dražba ukončena:22.02.2017 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 22.02.2017 20:23:35 72