Jacob Bauernfreund

27140. Zátiší s rybami

popis: Olej na plátně, 41x42 cm. Signováno vlevo dole J. Bauernfreund. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

dražba ukončena: 30.01.2019 21:14:45

vyvolávací cena: 2 000 Kč

vydraženo za: 55 000 Kč