Jakub Ječmínek - Kompozice

Akryl na plátně, 120x100x4 cm Signováno vpravo dole Nerámováno.

o autorovi: 1977, Kolín
Současný nezávislý multižánrový malíř. Ve své práci se specializuje na vyvíjení nových unikátních technik a stylů. Tematicky se pohybuje od moderních pojetí realismu až k nejabstraktnějším polohám. Obsahem jeho abstraktních děl je zachycení krajních poloh reality a skrytých sil přírody. V tomto smyslu navazuje na práci F. Kupky. Do obrazů kóduje informace o principech univerza, díky čemuž mají jeho obrazy velmi pozitivní a inspirující účinek. V roce 2024 byl vybrán mezi 40 doporučených autorů z 270 vybraných malířů z celé EU pro projekt European Visual Artists Gallery - první evropské AI-Powered Web3 Gallery. E.V.A. Gallery je výzkumný projekt neziskové organizace Euforion, realizovaný v rámci konsorcia NGI Search (University in Aarhus, Dánsko, University in Murcia, Španělsko, technologická platforma Linknovate, Funding BOX, OW2 – open source komunita) ve spolupráci se Slovenskou technickou univerzitou v Bratislavě.
O výjimečnosti jeho děl a rostoucí hodnotě svědčí stále větší zájem a úspěch u nás i v zahraničí a výstava v pražském Mánesu (2024/2025).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

velký formát certifikát
153863. Kompozice
Zbývá:1 dnů, 11 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:30:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 100 Kč