Jakub Ječmínek - Kompozice

Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno dole uprostřed Jakub Ječmínek. Rámováno.

Pozn.: Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: Narozen v Kolíně roku 1977.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

60967. Kompozice
Dražba ukončena:01.07.2021 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč