Jakub Ječmínek - Paralelní reality

Akryl na plátně, 50x70 cm Značeno vlevo dole. Signováno zezadu. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: Narozen v Kolíně roku 1977.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

113107. Paralelní reality
Dražba ukončena:17.03.2024 20:11:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč