Jakub Ječmínek - Paralelní reality

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vzadu Jakub Ječmínek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: Narozen v Kolíně roku 1977.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

54744. Paralelní reality
Dražba ukončena:27.01.2021 21:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč