Jakub Ječmínek

56044. Počátek

popis: Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vzadu Jakub Ječmínek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: Narozen v Kolíně roku 1977.
Studoval výtvarný obor na PF ZČU v Plzni. Sám pedagoficky působil na FF UK v Praze. Nyní se věnuje volné tvorbě. Zabývá se tématy s filozofickým pozadím, v abstraktních pracích hledá vztahy mezi tvarem a barvou. Získal prestižní a uznávaný certifikát hodnoty Akoun. Svá díla vystavoval jak doma, tak na zahraničních výstavách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:39:35

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč