Jakub Obrovský - Amarylis

Akvarel na papíře, 31x33 cm, signováno vpravo dole J. Obrovský, volný list.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

13112. Amarylis
Dražba ukončena:12.10.2017 18:38:59
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 500 Kč