Jakub Obrovský

64518. Hlava ženy

popis: Sádra, výška 55 cm. Signováno Obrovský.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:57:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč