Jakub Obrovský - Koupání

Litografie, 25x36 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Obrovský 1919. Rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

24229. Koupání
Dražba ukončena:14.11.2018 18:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč