Jakub Obrovský - Koupání

Litografie, 25x36 cm. Nesignováno. Pasparta.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

28542. Koupání
Dražba ukončena:14.03.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč