Jakub Obrovský - Koupel

Nejdelší strana: 53 cm

Litografie, 35x26 cm. Signováno vlevo dole tužkou J.Obrovský 43. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

150591. Koupel
Dražba ukončena:07.12.2025 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč