Jakub Obrovský

51981. Kytice ve váze

popis: Olej na plátně, 64x42 cm. Signováno vpravo dole J. Obrovský. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:14:01

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 17 000 Kč