Jakub Obrovský - Kytice ve váze

Olej na plátně, 64x42 cm. Signováno vpravo dole J. Obrovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

51981. Kytice ve váze
Dražba ukončena:29.10.2020 22:14:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč