Jakub Obrovský - Magnolie ve slováckém džbánku

Olej na plátně fixováno na kartonu, 53x42 cm. Signováno vpravo dole J. Obrovský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

20163. Magnolie ve slováckém džbánku
Dražba ukončena:30.05.2018 18:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč