Jakub Obrovský

46896. Pasáčkova siesta

popis: Lept, 23x28 cm. Signováno vpravo dole tužkou Obrovský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 24.06.2020 9:37:23 3112
500 Kč 22.06.2020 10:09:48 238