Jakub Obrovský - Samovar

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole J. Obrovský 1914. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 69 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

posouzeno znalcem
115449. Samovar
Zbývá:20 dnů, 19 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 800 Kč