Jakub Obrovský

303629. Tulipány ve váze

popis: Olej na plátně, 67x53 cm. Signováno vpravo dole J. Obrovský. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč