Jakub Obrovský - Tulipány ve váze

Olej na plátně, 67x53 cm. Signováno vpravo dole J. Obrovský. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

303629. Tulipány ve váze
Dražba ukončena:15.02.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč