Jakub Obrovský - Venkovská idyla

Olej na překližce, 46x60 cm. Signováno vlevo dole J. Obrovský 1922. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

35376. Venkovská idyla
Dražba ukončena:26.09.2019 21:07:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:28 000 Kč