Jakub Schikaneder

28913. Stavení u rybníka

popis: Olej na kartonu, 32x40 cm. Signováno vpravo dole J. Schikaneder. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

dražba ukončena: 27.02.2019 21:00:00

vyvolávací cena: 3 000 Kč

vydraženo za: 210 000 Kč