Jan  Spáčil - Chaloupky u rybníka

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole Jan Spáčil, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

16871. Chaloupky u rybníka
Dražba ukončena:01.03.2018 19:54:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč