Jan  Spáčil - Dívčí setkání

Olej na kartonu, 43x58 cm. Signováno vpravo dole J. Spáčil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

32293. Dívčí setkání
Dražba ukončena:29.05.2019 18:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 22.05.2019 17:42:48 4047