Jan  Spáčil - Karlův most

Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Spáčil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba v místě poškozena.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

25293. Karlův most
Dražba ukončena:29.11.2018 20:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč