Jan  Spáčil - Národní divadlo z Kampy

Olej na sololitu, 18x28 cm, signováno vpravo dole Jan Spáčil, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

17408. Národní divadlo z Kampy
Dražba ukončena:29.03.2018 18:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč