Jan  Spáčil - Osamělý strom za chalupou

Kombinovaná technika, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jan Spáčil. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

24884. Osamělý strom za chalupou
Dražba ukončena:28.11.2018 18:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč