Jan  Spáčil - Pod Pražským hradem

Olej na kartonu, 49x57 cm, signováno vpravo dole Jan Spáčil 31, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

15424. Pod Pražským hradem
Dražba ukončena:24.01.2018 20:25:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč