Jan  Spáčil - Podvečer

Olej na kartonu, 48x65 cm, signováno vpravo dole Jan Spáčil, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

8136. Podvečer
Dražba ukončena:22.02.2017 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč