Jan  Spáčil - Soubor 2 prací: Vesnice a U řeky

Oleje na kartonech, 24x35 cm. Signovány vpravo dole J. Spáčil. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy poškozeny.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

34182. Soubor 2 prací: Vesnice a U řeky
Dražba ukončena:27.06.2019 22:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč