Jan  Spáčil - Staroměstské náměstí

Olej na kartonu, 45x63 cm. Signováno Jan Spáčil. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

19662. Staroměstské náměstí
Dražba ukončena:25.04.2018 20:28:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč