Jan  Spáčil - Sv. Mikuláš v zimě

Olej na kartonu, 50x68 cm. Signováno vpravo dole Jan Spáčil. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

28821. Sv. Mikuláš v zimě
Dražba ukončena:27.02.2019 19:41:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč