Jan  Spáčil - Zdíkov na Šumavě

Olejová tempera, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jan Spáčil. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1892 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

100876. Zdíkov na Šumavě
Dražba ukončena:20.08.2023 20:59:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč