Jan Krahulík - Kytice

Olej na plátně, 90x70 cm, signováno vpravo dole Krahulík, rám. Pracoval také jako restaurátor a soudní znalec.

Pozn.: Vzadu autorský štítek

1952. Kytice
Dražba ukončena:26.03.2015 19:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč