Jan Urban - Západ slunce v zimním lese

Olej na kartonu, 35x40 cm, signováno vpravo dole Jan Urban 904, rám.

1874, Nechanice - 1921, Praha
Vyučen malířem pokojů v Pardubicích. Poté studia na AVU (prof. Ženíšek). Tvořil zejména obrazy s náboženskou tématikou a zabýval se také karikaturou. Zúčastnil se soutěže na votivní okno pro chrám sv. Víta v Praze.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2399. Západ slunce v zimním lese
Dražba ukončena:28.05.2015 19:28:49
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč