Olej na kartonu, 35x40 cm, signováno vpravo dole Jan Urban 904, rám.
1874, Nechanice - 1921, Praha
Vyučen malířem pokojů v Pardubicích. Poté studia na AVU (prof. Ženíšek). Tvořil zejména obrazy s náboženskou tématikou a zabýval se také karikaturou. Zúčastnil se soutěže na votivní okno pro chrám sv. Víta v Praze.
Pozn.: Rám mírně poškozen.