Jan Kutálek - Soubor 4 keramických figurek

nesignováno

1917, Praha
Studoval soukromě u Rudolfa Vejrycha. Poté se učil na ukrajinské akademii v Praze (prof. Stachovský). Sochařství se učil na AVU (1945-1946; prof. Pokorný). Samostatně vystavoval například v Topičově salonu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

6485. Soubor 4 keramických figurek
Dražba ukončena:30.11.2016 21:06:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč