Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole Jan Simon, rám, zaskleno.
1883, Praha - 1925, Praha
Žák AVU u prof. Pirnera. Maloval podobizny (arcibiskup Skrbenský z Hřiště). Byl profesorem na reálce v Praze.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Karton zvlněný.