Jan Simon - Hrad Okoř

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole Jan Simon, rám, zaskleno.

1883, Praha - 1925, Praha
Žák AVU u prof. Pirnera. Maloval podobizny (arcibiskup Skrbenský z Hřiště). Byl profesorem na reálce v Praze.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Karton zvlněný.

2980. Hrad Okoř
Dražba ukončena:01.10.2015 21:59:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč