Jožka Baruch - Muž se sukovicí

Akvarel, 48x34 cm, signováno vlevo dole J. Baruch, volný list, nalepená papírová pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

3485. Muž se sukovicí
Dražba ukončena:26.11.2015 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč