Jožka Baruch - Ohnivý kohout

Akvarel, 43x30 cm, signováno vpravo dole J. Baruch, volný list nalepený na papírové podložce.

3483. Ohnivý kohout
Dražba ukončena:26.11.2015 22:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč