Jožka Baruch - Satyr

Akvarel, 39x26 cm, signováno vpravo dole J. Baruch, volný list nalepený na papírové podložce.

Pozn.: Papír místy zaprášen.

3484. Satyr
Dražba ukončena:26.11.2015 22:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč