Kniha, 15x9 cm. Vydal Kristian Ludvík Kunst, Berlín 1754. Titulní mědirytina J.A. Komenského. 540 stran. Převazba z 19. století. Kartonový přebal, celokožená zdobená vazba, poškozená.

Dražba ukončena:16.01.2020 20:36:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč