Jan B. Melichar - Čertovka III.

Akvarel, 22x29 cm. Signováno vlevo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

88243. Čertovka III.
Dražba ukončena:01.01.2023 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč