Jan B. Melichar - Hrad z Belvederu

Nejdelší strana: 29 cm

Akvarel, 14x10 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

88089. Hrad z Belvederu
Dražba ukončena:18.12.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč